ZARABIANIE ZA KORZYSTANIE
ZE SKRZYNKI POCZTOWEJ?

PŁACIMY ZA OGLĄDANIE REKLAM I CZYTANIE MAILI OD 2004 ROKU.O PROGRAMIE

ZielonyMail.com to serwis Get Paid To Read, gdzie uczestnicy zarabiają pieniądze za oglądanie reklam, wypełnianie prostych zadań etc. Istniejemy na roku od 2004 roku, przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące kampani reklamowych oraz wypłaciliśmy ponad 211,231.27 złotych. Program zajmuje się głównie dostarczaniem przesyłek reklamowych na skrzynki pocztowe uczestników oraz odwiedziny reklamowanych stron, zapewniając skuteczną i tanią reklamę.DLA UCZESTNIKA

Naszym uczestnikom oferujemy szeroki wachlarz sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy: emaile reklamowe, płatne odwiedzanie stron reklamodawców, płatne promowanie strony, pięciostopniowy program partnerski.
Zarobki wypłacamy w postaci przelewu bankowego na dowolne konto bankowe lub doładowanie telefonu. Wypłaty realizowane są w przeciągu 7 dni roboczych. Twoje dane są u nas bezpieczne, baza jest zgłoszona do GIODO.DLA REKLAMODAWCY

Reklamodawcy zapewniamy szybką, miłą i fachową obsługę. Oferujemy kilka rodzajów reklam do wyboru, na każdą usługę wystawiamy FV na życzenie. Nasza baza mailingowa jest w pełni legalna, każdy zapis odbywa się za pomocą techniki double opt-in więc nie ma żadnych obaw o spamowanie skrzynek naszych uczestników.
Dostępne płatności za reklamy to przelew bankowy, PayPal oraz zakup kodów do realizacji reklam poprzez SMS.

Dlaczego akurat my?

ZielonyMail.com istnieje na rynku programów mailingowych od 1 grudnia 2004 roku i jest jednym z najstarszych, działających w Polsce, programów mailingowych. Serwis należy do zaufanej i sprawdzonej firmy Adnox.pl, która ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego typu serwisów.
Wybierając nasz serwis masz pewność, że spotkasz się z miłą i fachową obsługą. Nasza firma jest gwarantem wypłacalności serwisu oraz legalności usług, które świadczymy. Zapraszamy reklamodawców oraz uczestników do skorzystania z naszych usług. Oddajemy w Wasze ręce starannie przygotowany program, do którego będziesz często wracał.


Statystyki
Uczestników:61,576
Wypłaty i wydatki:211,231.27
Lista wypłat: Zobacz
Wysłanych dzisiaj e-maili:0
Dzisiejsze rejestracje:0
Użytkownicy online:2
Goście online:5
Serwis należy do firmy:
AdnoX.pl